300 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde 50 TL Hediye Çeki ! KUPON NO: "NOBLE2023" | Şimdi Üye Ol!
×

Düzine Ürünler 

Noblelife, birbirinden çeşitli mutfak ürünlerini en ulaşılabilir fiyatlarla sunuyor. Bu sitede her zevke ve tarza göre hediyelik ürünler yer alır. Birbirinden güzel mutfak ürünleri, banyo ürünleri, ev aksesuarları ve daha birçok ürünün yer aldığı bu sitede en çok beğenilen ürünlerden biri de düzine ürünler grubudur. Düzine ürünler, Noblelife sitesinde mutfak ürünleri grubunda yer almaktadır. Her evin ihtiyacı olan bu ürünler sofraların olmazsa olmazlarıdır. Noblelife, yemek yeme ve her türlü sunum aşamasında ihtiyaç duyulan bu ürünlerin en kalitelisini müşterilerine uygun fiyatlarla sunar. Sofralara farklı hava katan bu ürünler, şık görünümlerinden dolayı da oldukça tercih edilir ve tüm sunumlara yakışır.

Düzine Ürünler Nelerdir? 

Düzine ürünler, sofralarda ihtiyaç duyulan yemek kaşıkları ve çatallarının toplu olarak satıldığı ürünlerdir. Genellikle on iki adet olarak satılan bu ürünlerin birçok çeşidi ve deseni bulunmaktadır. Yemek kaşıkları, sofraların önemli ürünlerindendir. Noblelife sitesinde satılan kaşık seti görünümüyle insanları kendine hayran bırakır. Genellikle tatlı ve ikramların yanında kullanılan tatlı kaşığı, şık modelinden dolayı en çok satılan ürünler arasında yer almaktadır. Çay servislerinin yanındaki görünüşüyle çayın tamamlayıcısı olan çay kaşığı, tüm çay severler için üretilmiştir. 12 parça olarak satılan bu ürün sade ve modern ikilisini yan yana getiriyor. İki özellikten de bir miktar barındıran bu ürün, ev hediyesi seçilebilir.

Noblelife'da Bulunan Diğer Düzine Ürünler

Düzine ürün almak isteyenlerin ilk tercihi olan Noblelife sitesinde, yemek kaşığı, çay kaşığı, tatlı kaşığı gibi kaşık çeşitlerinin yanında dondurma kaşığı da mevcut. Yaz aylarının ferahlatıcı ürünü olan dondurma, her misafirlikte ve her evde sıklıkla tüketiliyor. Dondurma ikramının yanında yer alan dondurma kaşığı mükemmel görüntüsüyle sunumları tamamlıyor. Ev kuranların ve çeyiz yapacak olanların sıklıkla tercih ettiği bu ürünü Noblelife alışverişi sırasında şık görünümünden dolayı sepetine ekleyenler de oldukça fazla. Her yerde ve her ikramda kullanılan bu ürünü isteyenler kargo bedava seçeneğinden de yararlanabiliyor. Uygun fiyata kaşık seti arayanlar Noblelife'ın sunduğu avantajlı fiyatlardan kolay şekilde yararlanabilir.

Çatal, Bıçak Setleri Ve Kullanım Alanları

Kaşık setlerinden sonra en sık tercih edilen ürün grubu ise bıçaklardır. Sofralarda ve sunumlarda kullanılan bıçak seti, kesme ve doğrama faaliyetlerinin gerçekleşebilmesi için oldukça önemlidir. Tüm düzine ürünler gibi 12 li olarak satılan bıçak setleri, kaşık ve çatalların yanında oldukça şık durmaktadır. Çatal seti ise yemek çatalı, tatlı çatalı ve balık çatalı olarak sitede yer almaktadır. Çoğu kişi, bu ürünleri tamamlamak ve görüntüyü bozmamak için set olarak tercih eder. 12 li set olarak satılan yemek bıçağı setleri, tüm bayanların tercihidir. Sade model olan çatal ve bıçak setleri tüm sofralara ve servis takımlarına uyum sağlar. 

Noblelife'ı Tercih Etmenizin Sebepleri

Noblelife, en kaliteli ürünlere müşterilerin kolaylıkla ulaşmasını sağlar. Önceliği her zaman müşterisi olan Noblelife'ın, kaliteli ürünleri her yerde konuşulur. Bir evin ihtiyacı olan tüm ürünler çeşitleriyle birlikte burada yer alır. Banyo ürünleri, mutfak ürünleri, aksesuar ürünleri, çatal kaşık takımları, masa ve sandalyeler gibi birçok ürünü ailenize, sevdiklerinize ve arkadaşlarınıza sipariş edebilirsiniz. Sipariş verilen tüm ürünler özenerek hazırlanır ve tüm kargo aşamaları özenli bir şekilde gerçekleşir. Hızlı kargo seçeneği ile ulaşan tüm ürünler sipariş aşamasında belirli bir fiyatı geçtikten sonra bedava kargo seçeneğiyle gönderilir. İhtiyacınız olan her ürünün en kalitelisini bulabileceğiniz sitemizden güvenerek alışveriş yapabilir ve tüm ürünlere uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. 

BAYİ GİRİŞİ
Toptan Ürün Siparişi
256 bit SSL Sertifikalı
100% Güvenli Alışveriş
Online Katalog
E Kataloğumuzu İnceleyin.
Hızlı İletişim
Bizimle İletişime Geçin.
Yugom E-Ticaret Sistemleriyle Hazirlanmistir.