300 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde 50 TL Hediye Çeki ! KUPON NO: "NOBLE2023" | Şimdi Üye Ol!
×
Markalar

12 Kişilik Çatal Kaşık Bıçak Takımı 

Yemek masalarının ve günlük hayatın vazgeçilmez parçalarından biri olan çatal, kaşık bıçak takımları çeşitli modelleri ile sofraları süsler. Çatal, kaşık ve bıçakların sofrada parlak ve şık durması önemlidir. Günlük ve özel günlere özel olarak kullanılan bu ürünler, 12 kişilik çatal, kaşık ve bıçak şeklinde satılır. Bunun dışın da farklı sayıda setlerde bulunur.

En az 6’lı olan çatal, kaşık ve bıçak en fazla 84 parçalı setlere kadar çıkabilir. İhtiyaca göre ürün alınması daha doğrudur. Bu ürünler satın alınırken, tabaklarla ve diğer sunum ürünleri ile olan uyumu da göz önünde bulundurulmalıdır. Herkesin zevkine ve bütçesine uygun çatal, kaşık bıçak setlerini Noblelife sitesinden yemin edebilirsiniz.

12 Kişilik Çatal, Kaşık Bıçak Takımı Modelleri Nelerdir

Çatal, kaşık ve bıçak modelleri arasından en popüler olan gümüş takımlardır. Modası her zaman devam eden bu modeller, her yemek takımına ve sofraya uyum sağlar. Zaman içinde kararma ve matlaşma olmaz çünkü bu ürünler, paslanmaz özellikte çelikten üretilir. Bu tip takımlar genel olarak, özel günlerde kullanılır.

Günlük kullanım için, çelik modeller daha çok tercih edilir. Bu ürünler, genellikle şekil özellikleri ile birbirinden ayrılır. Dar saplı, yuvarlak saplı ya da sapları desenli olan modeller, sıklıkla tercih edilir. Fonksiyonel ve ekonomik ürünler arasına giren çatal, kaşık ve bıçaklar, dayanıklıdır ve uzun yıllar kullanılabilir.

Gold detaylı takımlar, daha çok şık bir hava yaratmak isteyenler için ideal bir modeldir. Genelde bu modeller çantalı olur ve çeyiz içinde sıklıkla tercih edilebilir.  Paslanma ve kararma gibi durumlar yaşanmaz. Değişik tasarımlara sahip bu ürünlerle, yemek sofralarında değişik sunumlar yaratabilirsiniz. Çatal, kaşık ve bıçak setlerinin birbirinden ayrılan kısımları, sap bölümleridir. Zevke göre, farklı tarzlarda 12 kişilik çatalkaşık ve bıçak takımı satın alınabilir.

12 Kişilik Çatal Kaşık Ve Bıçak Takımı Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir

Hem çeyiz, hem özel gün ve günlük kullanımlar için tercih edilen 12 kişilik çatal, kaşık ve bıçak takımları, mutlaka kaliteli ve kullanışlı ürünlerden tercih edilmelidir. Bilindik markalardan ürün almak, her zaman daha risksizdir. Eğer böyle bir takım almayı düşünüyorsanız, ürünlerin fiyatlarını araştırıp, kullanıcı yorumlarını okumak faydalı olacaktır.

Paslanmaz ve çelik ürünler, her zaman daha dayanıklıdır. Ürünlerin parlaklığı, bıçakların keskin olması ya da ürünlerin kolay tutulabilmesi, dikkat edilmesi gereken detaylar arasında yer alır. Çatal, kaşık ve bıçakların her zaman parlak görünmesi için, kullanım ve yıkama işlemleri doğru yapılmalıdır. 

12 Kişilik Çatal Kaşık Bıçak Takımı Tavsiyeleri

Harika sofralar hazırlamak ve sunumlarla göz doldurmak için kullanılan, çatal, kaşık ve bıçaklar, sofraların olmazsa olmazlarıdır ve sofrada en çok ilgi çeken, ürünlerin başında gelir. Bu ürünler, birazda kişisel zevki ortaya çıkarır. Yemek takımları ile benzer detaylara sahip olan çatal, kaşık bıçak takımları, sofralarda bir bütünlük sergiler.

Yani Gold detaylı bir yemek takımına, yine gold detaylı bir çatal, kaşık ve bıçak takımı kullanılmalıdır. Her şeyle uyumlu bir model isteniyorsa, gümüş detaylı çatal, kaşık ve bıçak takımları her sofrayla uyumlu olur. Son yıllar da moda olan, kabartma saplı ürünler, hem farklı hem de enerjik tarzda olan modellerdendir. Altın detaylı ürünler, genelde özel sofralar da kullanılır. Hem özel günler için, hem de günlük bir takım bulundurmak, her zaman daha avantajlıdır. 12 kişilik takımlar, günlük kullanıma yeterli olacaktır. Sizde bu takımları incelemek ve satın almak isterseniz, sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

BAYİ GİRİŞİ
Toptan Ürün Siparişi
256 bit SSL Sertifikalı
100% Güvenli Alışveriş
Online Katalog
E Kataloğumuzu İnceleyin.
Hızlı İletişim
Bizimle İletişime Geçin.
Yugom E-Ticaret Sistemleriyle Hazirlanmistir.