300 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde 50 TL Hediye Çeki ! KUPON NO: "NOBLE2023" | Şimdi Üye Ol!
×
Markalar

Pişirme Grubu 

Tencere, tava, ızgara, düdüklü tencere, fırın ve kek kalıpları gibi pişirme grubunda yer alan ürünler, mutfakta en çok işe yarayan her gün lazım olan ürünler arasında yer alır. Hem lezzetli yemek yapmak hem de beslenme ihtiyacını karşılamak için, kaliteli ve fonksiyonel pişirme grubu tercih edilmelidir. Yiyeceklerin tavaya yapışmasını engellemek ya da et gibi zor pişen yemekleri daha hızlı ve kıvamında pişirebilmek için, genellikle granit tencere ve tavalar tercih edilir.

Fasulye ve nohut gibi haşlanması uzun süren yiyecekler, düdüklü tencereler yardımıyla, kısa bir sürede pişer. Yani doğru ürün kullanıldığı zaman, hem zamandan tasarruf edilir hem de güzel yemekler pişirilir. Çeşitli markalara ait, birçok pişirme grubu ürünü bulunur.

Pişirme Grubu Modelleri

Tencere ve tava gibi ürünler, malzeme ve yapılış şekline göre değişiklik gösterir. Pişirme grubuna özel olarak üretilen, granit, çelik, teflon ve titanyum gibi modeller çeşitli renk ve çeşide sahiptir. Çelik tencereler, uzun yıllardan beri, neredeyse herkesin kullandığı, dayanıklı ürünler arasında yer alır. Tencere setleri genelde 2’li, 3’lü gruplar halinde satılır. Bazen içinde tava ürünleri olan setler de vardır.

Günlük için, küçük, orta ve büyük boyda bir tencere seti, bütün yemekleri rahatlıkla, yapmanızı sağlar. Son model olan granit ve seramik tencereler, özellikler yemek yakmaz, lezzet katar ve daha çabuk pişme sağlayan ürünlerdir. Teflon ürünler de börek ya da gözleme gibi besinler kolaylıkla yapılabilir. Titanyum modeller, hem fırın hem de ocak için uygun olan modellerdir. Titanyum tencere için de kek pişirenler dahi vardır.

Tencereler çift kulplu ve tek kulplu olabilir. Ya da kapakları özellikli olabilir. Bazı kapaklar cam iken, bazıları çelik ya da başka malzemeden üretilebilir. Titanyum tencere modelleri iç içe geçebildiği için, şap kısımları, çıkarılıp tekrar takılabilir. Yani buzdolabı gibi yerlerde yemekler saklanabilir, çünkü yer kaplamaz. Sahan olarak nitelendirilen yumurta ya da omlet gibi yiyecekleri pişirmeye yarayan tava, genelde set içinde bulunmaz, ayrı satılır.

Pişirme Grubu Ürünlerinin Özellikleri Nelerdir?

Pişirme Grubu Fiyatları Nelerdir?

Pişirme gurubundan bir ürün alınırken, ihtiyaca göre alınması önemlidir. Ürünler çeşitli kalitede olabilir. Set içindeki ürün sayısı fiyatları etkiler. Bazen için de tepsi olan ürün setleri dahi bulunur. Her zaman ergonomik ürün fiyatları, daha uygundur. Ürünlerin büyüklük ve özellikleri de fiyatları etkiler. Tek tencere ya da tava fiyatları, set fiyatlarına göre pahalı gelebilir.

Döküm ızgara tava fiyatları, tekli satılmasına rağmen pahalıdır. Ya da titanyum pişirme grubu fiyatları, normal tencere fiyatlarından daha yüksektir. Ekonomik fiyatlı ürün arayanlar, çelik ve teflon tencereleri tercih edebilir.

Bilindik markaların ürünleri, her zaman daha dayanıklıdır ve kaliteli malzemelerden üretilir. Uzun yıllar kullanılabilir. Ürünleri doğru temizlemek ve kullanmak, kullanım ömrünü belirler. Sitemiz bu konuda güvenilir hizmet verir. Pişirme grubu, sunum setleri ve daha birçok kategori için, sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

BAYİ GİRİŞİ
Toptan Ürün Siparişi
256 bit SSL Sertifikalı
100% Güvenli Alışveriş
Online Katalog
E Kataloğumuzu İnceleyin.
Hızlı İletişim
Bizimle İletişime Geçin.
Yugom E-Ticaret Sistemleriyle Hazirlanmistir.