300 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde 50 TL Hediye Çeki ! KUPON NO: "NOBLE2023" | Şimdi Üye Ol!
×
Markalar

Sahan Ve Tavalar

Günün ev sevilen öğünlerinden biri olan kahvaltı öğününde dilediğiniz kızartma ve yumurtaları en lezzetli şekilde yapmak için sahan ve tavalar kullanabilirsiniz. Yaptığınız tüm yemekleri yapıştırmayan bir yapısı olduğundan dolayı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Birbirinden farklı boyut ve çeşitlerde bulunan tavalardan ihtiyacınız olanı satın alabilirsiniz.

Kızartma ya da yumurtanızı kahvaltı sofrasına tabaklarla servis etmek yerine sahan ile koyabilirsiniz. Daha uzun süre sıcak kalmasını sağlayan sahanın içinden istediğiniz miktarda tüketebilirsiniz. Kahvaltınızı yaptıktan sonra artan kızartma ya da yumurtayı buzdolabında muhafaza edebilirsiniz. Karnınız acıktığında dolaptan çıkartarak yeniden ısıtabilir ve tüketebilirsiniz. Isıya karşı dayanıklı olan bu ürünleri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Sahan Ve Tava Modelleri

Kahvaltı ve ara öğünlerinizde sağlıklı beslenmeye özen gösterdiğiniz gibi kaliteli beslenmeye de özen göstermelisiniz. Öğünlerinizde hazırlayacağınız atıştırmalık ya da yemekleri en kaliteli tavalar kullanarak hazırlayabilirsiniz. Tavalarda dilediğiniz miktarda kızartmalar, yumurta, sos, makarna, salata sosları gibi pek çok yemek içeriğini kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Birbirinden güzel ve kaliteli modelleri olan tava ve sahanlardan dilediğiniz modeli satın alabilirsiniz.

 Yanma ve yapışma yapmayan yapısı sayesinde dilediğiniz yemek içeriği ve yemeğinizi yapabilirsiniz. Sağlıklı yemekleri rahatlıkla yapabileceğiniz gibi masanızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yemek masanızı daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. Sunumlarınızı tavaları kullanarak yaparak daha pratik bir kullanım sağlayabilirsiniz. Yemeklerinizi ocağınızın üzerinde uzun süre sıcak tutabilirsiniz.

Sahan Ve Tava Kullanım Alanları

Günlük hayatta pek çok öğünde kullanabileceğiniz pişirme grubu ürünlerinin arasında tavalar ve sahanlar da yer alıyor. Dilediğiniz yemeği en rahat şekilde pişirebilirsiniz. Mutfağınızda kolaylıkla kullanabileceğiniz ürünleri makinede de kolaylıkla yıkayabilirsiniz. Isıya karşı duyarlılık sağlayan ve yapışma yapmayan modellerden ihtiyacınız olanını satın alabilirsiniz. İster set halinde isterseniz tekli halde satın alabilirsiniz.

Geniş çaplı olarak kullanabileceğiniz sahanları dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Kahvaltıya misafirleriniz geldiği taktirde daha lezzetli atıştırmalıklar yapabilirsiniz. Özel yapıları sayesinde pişirdiğiniz yemek ya da yumurtayı daha uzun süre sıcak olarak tutar. Bu nedenle kahvaltı sofranızda da uzun süre sıcak bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Kahvaltıdan sonra acıktığınız taktirde hala ılık olarak kalabilen yiyeceğinizi tüketebilirsiniz.

Sahan Ve Tava Setleri

Genellikle yumurta yaparken kullanılan ürünlerden olan sahan seti işinize en çok yarayacak setlerdendir. Bu setler sayesinde hem kendinize hem de misafirlerinize lezzetli öğünler hazırlayabilirsiniz. Kalabalık olarak oturduğunuz kahvaltı sofrasında birden fazla sahan kullanabilirsiniz. Bu nedenle setler işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. İhtiyacınız olan tüm parçaları noblelife sitemizden temin edebilirsiniz.

Kahvaltı ve diğer öğünlerinizin her zaman daha lezzetli olması için en kaliteli ürünleri sizlere satışa sunuyoruz. Uzun süre muhafaza edebileceğiniz yemekleriniz için satın alacağınız tavaları kolaylıkla temin edebilirsiniz. Sitemizde sizler için satışa sunduğumuz tüm ürünler işinizi en çok kolaylaştıracak yapıdadır. Daha pratik ve lezzetli öğünler için sizler de ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.

Sahan Ve Tava Fiyatları

Tava ve sahan çeşitlerine sitemizden güvenle ulaşabileceğiniz gibi uygun fiyatlı da ulaşabilirsiniz. Piyasaya göre daha uygun fiyatlarda satışa sunduğumuz ürünleri bütçenizi aşmadan satın alabilirsiniz. Ürünlerimizde uyguladığımız indirim ve kampanyalar sayesinde ihtiyacınız olan tavaları daha uyguna satın alabilirsiniz. Uzun yıllar boyu bozulmadan kullanabileceğiniz setleri çeyiziniz için de satın alabilirsiniz.

 Mutfağınız ile en uyumlu modeli seçebilirsiniz. Dilediğiniz ürünü sitemize göz atarak araştırabilirsiniz. En kaliteli ürünler olmasına rağmen oldukça uygun olan setleri ve tekli ürünleri severek kullanabilirsiniz. Yaptığınız tüm yemeklerden daha zevk almaya başlayabilirsiniz. Hünerli elleriniz ile ürünlerimizi birleştirerek tüm marifetinizi ortaya koyabilirsiniz. 

BAYİ GİRİŞİ
Toptan Ürün Siparişi
256 bit SSL Sertifikalı
100% Güvenli Alışveriş
Online Katalog
E Kataloğumuzu İnceleyin.
Hızlı İletişim
Bizimle İletişime Geçin.
Yugom E-Ticaret Sistemleriyle Hazirlanmistir.