300 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde 50 TL Hediye Çeki ! KUPON NO: "NOBLE2023" | Şimdi Üye Ol!
×

Çay Takımları 

Sabah kahvaltılarının ve akşam çay saatlerinin vazgeçilemez parçalarından biri olan çay, çay bardağında sunulur. Çay bardağı Modelleri çeşitlidir. İnce belli, kulplu, büyük, kupa, fincan gibi modeller, en çok kullanılanlar arasında yer alır. Çay takımları farklı modeller ki sunumları ile sofraları şıklığıyla süsler. Çay takımları için de çay bardağı, çaydanlık, çay kaşığı ve tabağı gibi parçalar bulunur. Bazen kahve yanı bardak olan takımlara da rastlanır.

Çay Takımları Nelerden Oluşur?

Herkesin evinde bulunan standart olan çay takımları genel olarak cam ürünler olarak satılır, 6’lıdır. 6 çay bardağı ve tabakalarından oluşan bu takım, daha çok günlük için tercih edilir. Çeyizlik ya da misafirler için satılan çay takımları 24 kişiliktir. 12’li modelleri de bulunur. İhtiyaca göre tercih edilmelidir. Eğer kalabalık misafirler ağırlanmıyor ve özel günler için kenarda bir çay takımınız olsun isterseniz, 12’li setleri tercih edebilirsiniz.

En az 2 kişilik çay takımı modeli bulunur. Evde her zaman özel gün için ve günlük kullanım için, iki çeşit takım bulundurulması, avantaj sağlar. Ani misafirler için günlük takımlar kullanılmak istenmez bunun için hazırlıklı olunmalıdır.

Çay takımların da ekstra olarak, şekerlik, çay kaşığı ve çay tepsisi de bulunur. Zevke göre, çok çeşitli ya da sade takımlar tercih edilebilir. Çay setlerini çaydanlık ve ya servis tabaklarına uydurmak, daha dekoratif bir görüntü sağlayabilir. Noblelife sitesinden çay takımları gibi, birçok ürünü inceleyebilir,  satın alabilirsiniz.

Çay Takımı Modelleri Nelerdir?

Değişik model seçeneklerine sahip olan çay takımları, düz ya da desenli olabilir. Sade ve şeffaflığı sevenler, düz modelleri, şık takımlardan hoşlananlar ise, sim, yaldız, çiçek gibi desenleri olan modelleri tercih edebilir. Bardak seti alırken, bulaşık makinesinde zarar görmeyecek, desenleri kaliteli olan ürünler, tercih edilmelidir. Kaliteli markalardan alınan su bardak ya da çay takımları uzun yıllar boyu kullanılabilir. Çay takımları sık yıkanmaya uygun ürünlerdir. Takım alırken en çok dikkat edilmesi gereken detay, bardağın nasıl tasarlandığıdır.

Kişisel zevke göre ürün seçimi yapılması daha doğrudur. Cam kalınlığı, bardağın yapılış şekli, ince belli ya da belsiz olması gibi birçok detay bulunan bu ürünler, her evin vazgeçilmez malzemeleridir. Eskiden bu yana, çay denildiği zaman, akla ilk gelen ince belli terimidir. Günümüzde de çay bardak olarak en çok tercih edilen modeldir. Klasikler arasına giren ince belli bardaklar, uygun vay tepsisi ve altlık ile kombin edilebilir. Bazen çoklu set alımında şekli ya da tepsi hediyeleri sunulur. Bu kampanyaları da takip etmek avantajlıdır. 

Çay Takımı Fiyatları

Çay takımı fiyatları, çeşitli özelliklerine göre, fiyat seçeneklerine sahiptir. Çay takımı fiyatları belirlenirken, model, desen, marka, kalite ve ürün sayısına göre belirlenir. Tıpkı cam sürahi çeşitlerinde olduğu gibi parça sayısı değişen çay takımlarından en yüksek fiyata sahip olan setler, çaydanlığın da içinde olduğu setlerdir. En uygun çay takımı fiyatları, iki ya da dört kişilik olan takım çeşitlerinde bulunur. Herkesin bütçesine uygun çay takımları vardır. Genelde müşterilere, ekonomik fiyatlar sunulması ve müşteri memnuniyeti ön planda tutulur.

Şekerlik, tepsi ve çaydanlıkla birlikte satılan takımlar genel de çeyizlik olarak satılır ve yüksek fiyatlıdır. Her zaman bilindik ve güvenilir bir markadan alışveriş yapmak, dayanıklı ve uzun ömürlü ürünler almanızı sağlar. Kırılan bir bardak ya da başka bir ürün olursa, bilinen markalardan temin etmek daha kolaydır. Cam şişe ve diğer cam ürünlerini sitemizden temin edilebilirsiniz.

BAYİ GİRİŞİ
Toptan Ürün Siparişi
256 bit SSL Sertifikalı
100% Güvenli Alışveriş
Online Katalog
E Kataloğumuzu İnceleyin.
Hızlı İletişim
Bizimle İletişime Geçin.
Yugom E-Ticaret Sistemleriyle Hazirlanmistir.