300 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde 50 TL Hediye Çeki ! KUPON NO: "NOBLE2023" | Şimdi Üye Ol!
×
Markalar

Çatal Kaşık Bıçak

Yemek ve tatlı tariflerini yaparken ve özellikle de bu harika tarifleri sofra ve masalarda en güzel şekilde sergilerken en fazla ihtiyaç duyulan mutfak ürünleri arasında çatal kaşık bıçak modelleri yer alıyor. Kullanımı oldukça rahat olan ve mutlaka olmazsa olmaz ürünler arasında yer alan bu modeller sayesinde hem yemek yaparken hem servis yaparken hem de sunum yaparken bir hayli kaliteli ve memnu edici görsellere yer verebilirsiniz.

Çatal seti olarak tek başına tasarlanan ya da hepsi bir arada tasarlanan bu modellerde gümüş renk, altın sarısı renkler  yer alıyor. Yemek takımlarınıza ya da sunum setlerinize uygun renk tonlarını ve desenleri temin ederek birbirinden harika sunumlara yer verebilirsiniz.

Çatal Kaşık Bıçak Setleri

Çataldan kaşığa, bıçak seti modellerinden toplu model setlerine varana kadar tüm ürünler eksiksiz şekilde kategori içerisinde yer alıyor. Masaların eşsiz sunumlara bürünmesine olanak sağlayan kaşık seti modellerinde ise yemek kaşıkları, tatlı kaşıkları ve kepçe gibi sunum kaşıkları yer alıyor. Set içerisinde aynı zamanda büyük ve küçük olarak da kaşık modelleri ayrılıyor. Sunum yaparken ve servis yaparken en uygun boyutları tercih edebilir ve çok daha kaliteli ve hızlı bir şekilde sunum ve servislerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 Kullanımı rahat olan,estetik açıdan sofra ve masalara güzellik katan bu setler uygun fiyatlar dahilinde herkes tarafından temin edilebilir. Kaşıkların yer aldığı set içerisinde tatlı kaşığı modelleri de yer alıyor. Tatlıların daha zarif ve kolay bir şekilde tüketilmesine olanak sağlayan zarif modellerdir. Çayınızı da en zarif şekilde karıştırmanıza olanak sunan modeller ise çay kaşığı modelleridir.

Dondurma Kaşığı Modelleriyle Rengarenk Sunumlar

Yemeklerin üzerine tatlıyla birlikte en çok sevilen ve tüketimi bol olan diğer yiyecek türü ise dondurmadır. Sade, kakaolu ya da meyveli dondurma sunumlarını daha güzel ve estetik bir şekilde yapmak istediğinizde dondurma kaşığı modellerini tercih edebilirsiniz. Renk renk ve desen desen ayrılan bu modeller sevimli mutfakların vazgeçilmez ürünleri arasında yer alıyor.

Her geçen gün daha kaliteli ve daha renkli, desenli ve eşsiz tasarımlara sahip olarak sunduğumuz modellerle dondurma sunumlarınızı daha kaliteli bir şekilde yapabilirsiniz. İster yuvarlak top şeklinde ister düz şekilde dondurma sunumlarınıza tasarım katacak olan kaşık modellerimizdir.

Yemek Masanız Kaşıklarla Süsleniyor

Yemek masanızda eşsiz sunumlara yer vermek istediğinizde, yemek bıçağı, kaşık, çatal ve diğer sunum ürünleri için bizden hizmet alabilirsiniz. Her zaman online olarak da ulaşım sağlayabileceğiniz adresimiz sayesinde birbirinden güzel ve kaliteli mutfak ürünlerinin sahibi olabilirsiniz. Şık sunumlar için, eşsiz lezzetleri daha süslü bir şekilde hazır etmek ve masalara yerleştirmek için ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Kullandıkça memnun kalacağınız, mutfakta sizleri birer kraliçe haline getirecek olan ve her geçen gün daha güzel tarifler yapmanıza olanak sunacak olan ürünlerimizle tanışmaya hazır olun.

Noble Life ile Eşsiz Sunumlar Sizinle

Pişirme grubuna yönelik, sunum grubuna yönelik ve özellikle de yeme grubuna yönelik sunduğumuz tün ürünlerimizi Noble Life farkıyla sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Mutfakta harikalar yaratmanızı, çeşitli tarifleri daha hızlı şekilde yapmanızı imkan sunan ve özellikle de yemek masalarınızı renklendirecek olan tüm ürünlerimizi sizlere sunmaya devam ediyoruz.

 Hız kesmeden ve ara vermeden tüm ürünlerimizde kalitemizi yansıtmaya da özen gösteriyoruz. Uzun ömürlü bir şekilde kullanacağınız tüm mutfak araç gereçlerine bünyemizden erişim sağlayabilir ve uygun fiyatlar dahilinde sahip olabilirsiniz. 

BAYİ GİRİŞİ
Toptan Ürün Siparişi
256 bit SSL Sertifikalı
100% Güvenli Alışveriş
Online Katalog
E Kataloğumuzu İnceleyin.
Hızlı İletişim
Bizimle İletişime Geçin.
Yugom E-Ticaret Sistemleriyle Hazirlanmistir.