300 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde 50 TL Hediye Çeki ! KUPON NO: "NOBLE2023" | Şimdi Üye Ol!
×

Efes Serisi

Camın tarihçesine baktığımızda nere ise yüzyıllar öncesine varan bir hikâye ile karşılaşırız. O zamandan günümüze kadar gelen bu ürün insanlık adına bulunmuş en önemli icatlardan biri olarak kabul edilir. Cam her şeyden önce sağlıktır ifadesi işte tam da bu noktada yerli yerinde bir tanım olacaktır. Bina yapılarında, pencerelerde, kapılarda ve en çok da mutfak eşyalarında yaşam alanımızın içinde yer almaktadır. Cam tabaklar, cam bardaklar, sürahiler yemek sofralarımızı süsleyen ideal aparatları oluşturuyor. Böylelikle camın serüveni yüzyıllar boyunca insanlığın yaşamını doldurmaya ve kendi hikâyesini yazmaya devam ediyor. Özellikle cam en çok mutfak malzemesi olarak karşımıza çıkıyor. Cam ürünlerin üretimi en çok mutfak eşyası alanında karşımıza çıkıyor.

Sade Bardak Setleri İle Ferah Sofralar

Sofra düzeni içerinde olmazsa olmaz dediğimiz eşyaların arasında cam bardaklar geliyor. İlk önce sağlıklı bir seçim olarak tercih ettiğimiz bu ürünler daha sonra şık tasarımları ile göz dolduruyor. Özellikle sade tasarımları sevenler için düz modellerden oluşan bu takımlar hem pırıltısı hem de kalitesi ile pek çok ev hanımının gözdesi olmaya devam ediyor. Her alanda değerlendirilen bu ürünler hem portatif hem de kullanışlı ürünler olması nedeni ile sıkça tercih ediliyor. Bu anlamda sadece su bardağı olarak düşünmek yanlış olur. Nasıl kullanacağınız tamamen yaratıcılığınıza ve hayal gücünüze bağlı. Efes serisi içerisinde yer alan Efes magnolia sade bardak takımı hem kullanışlı hem de zarif tasarımları ile sofralarınızda fark yaratıyor.

Çay Keyfinizi Sade Tasarımlar İle Taçlandırın

Çay keyfi pek çoğumuz için vazgeçilmezdir. Çayın kalitesi, iyi demlenmesi ve şık servis edilmesi önemli detaylardır. Ancak ince belli ve kaliteli bir cam bardakta mis gibi bir çaya hiçbirimiz hayır demeyiz. Cam sürahi setleri son derece şık tasarımlarla sizinle birlikte oluyor.  Çayınızın rengini en iyi gösteren bir bardak takımını es geçmeyi. Sitemizde gezindiğinizde bu ürünler ergonomik tasarımı ile dikkatinizi çeken detaylardan biri olacaktır. Dikey ve hafif çizgileri ile retro dönemlere imzasını atan bardak takımları hem evinizin hem de misafirlerin gözdesi olmaya aday. Cam şişe tasarımlar,  cam sürahi ve bardak setleri gibi pek çok ayrıntı sofralarımızı taçlandırmaya devam ediyor. Bunların ışığında cam ürünler daha pek çok yıl hayatımızı kolaylaştırmaya devam edeceğe benziyor.

Cam Çay Takımlarının Işıltısı İle Güne Başlayın

Sabah kahvaltısı güne güzel ve sağlıklı başlamak için gereklidir. Kaliteli bir cam dokusundan oluşan çay bardaklarına dökülen çayın tadı ise bir başka olur. Aile sohbetlerinize eşlik eden çay takımları için detaylı bir inceleme yapmak isterseniz hemen web sitemize bakabilir ve ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra dışı tasarımları ile göz dolduran bardak seti hakkında bilgi edinebilir ve yüzde yüz güvenli alışveriş garantimiz ile ister toptan isterse perakende olarak sipariş verebilirsiniz. Eğer sizde evinizde hem sağlıklı hem de tasarım harikası bardaklarım olsun istiyorsanız noblelife farkını mutlaka tercih etmelisiniz.

Kahve Servislerinde Cam Farkını Es Geçmeyin

En güzel kahve sohbetleri evimizde, iş yerinde ya da iş molalarında içilen kahvelerdir. Kahvenin ve sohbetin güzel olmasının yanında hiç es geçilmeyecek bir detay daha var ki, kahve yanı bardak seçiminiz. Kahvenin tadını yanında içtiğimiz su ile daha anlamlı hale getirebiliriz. Bu tercihimiz değişmez kahve geleneklerimizden biridir. Her kahve servisinde bir su bardak tercihi bu nedenledir. Aynı zamanda tüm cam tasarımlarında olduğu gibi kahve yanı bardak modellerimiz de damak lezzetinize eşlik etmeye devam eden bir markayız. Hem kahve hem de çay bardak modellerimizi online katoloğumuzdan inceleyip hızlı ve güvenilir teslimat anlayışı içerisinde sitemizden sipariş edebilirsiniz.

BAYİ GİRİŞİ
Toptan Ürün Siparişi
256 bit SSL Sertifikalı
100% Güvenli Alışveriş
Online Katalog
E Kataloğumuzu İnceleyin.
Hızlı İletişim
Bizimle İletişime Geçin.
Yugom E-Ticaret Sistemleriyle Hazirlanmistir.