300 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde 50 TL Hediye Çeki ! KUPON NO: "NOBLE2023" | Şimdi Üye Ol!
×
Markalar

Banyo Ürünleri 

Banyo ve duşta kullanılan aksesuarlar, fonksiyonel olmaları sebebi ile ilgi çeken ürünler arasında yer alıyor. Mutfak ürünlerine kadar önemliyse, banyo ürünleri de k kadar önem taşıyor. İnsanların temizlik ihtiyaçlarını sağlamak için kullandığı banyolar, günlük hayatın vazgeçilmez alanlarından biridir. Banyoda kullanılan, temizlik ve duş ürünleri, gün geçtikte yeni tasarımları ile göz doldurmaya devam ediyor. İnsanların beklenti ve ihtiyaçlarına göre tasarlanan bu ürünler, hem avantajlı hem de pratik ürünlerdir.

Üst düzey bir duş temizliği için gerekli olan ürünler, duş alınan sürenin, daha hızlı olmasını sağlar ve dekoratif görüntüleri ile de banyoya farklı bir hava katar. Banyo malzemeleri üretilirken, dayanıklı olmasına dikkat edilir. Bu şekilde ürünler, uzun ömürlü olur. Tasarruflu ve ekonomik ürün yelpazesine sahip olan, banyo ürünleri, hem modern şekilleri hem de ergonomik ürünler olması nedeniyle kolayca temizlenir. Birçok model ve çeşitte banyo ürünü bulunur. Önemli olan, ihtiyaç doğrultusunda ve ortama uyumlu ürünler seçmektir.

Banyo Ürünleri Nelerdir?

Banyoda en çok rastlanan eşyalardan biri de banyo dolaplarıdır. Dolaplar bazen tekli bazen de çift kapaklı olabilir. Bu kısımda banyonun ebadı önemlidir. Evye bataryaları da her banyoda gördüğümüz, hem sıcak, hem de soğuk su imkânı sağlayan ürünlerdir. Bu bataryalar sayesinde su istendiği gibi kullanılabilir. Dekoratif özelliği sahip musluklar, kolay açılıp kapanma özelliklerinin yanı sıra, parlaklığı ile de banyolara şık bir dizayn sağlar.

Lavabo altına monte edilen dolaplar, daha fazla eşyanı koymak için fazladan alanlar yaratır. Günlük bakım ürünleri bu bölüme koyulabilir. Bu şekilde pratik bir şekilde hazırlanmayı kolaylaştırır. Dış fırçalık, sabunluk, çöp kovası gibi ürünler hem tekli hem de üçlü setler halinde satılır. Takım olarak almak, daha iyi bir bütünlük sağlar. İsteğe göre, teklide alınabilir. Bu ürünler hijyen açısından önemlidir ve banyonun temel ihtiyaçları arasında yer alır.

Temizlik Ve Şıklığın Bir Arada Olduğu Banyo Ürünleri

Ayakla basmalı olan çöp kovaları, suya dayanıklı olarak üretilir. Uzun süre kullanılabilir ve paslanmaya karşı üretilmiştir. Çeşitli büyüklük ve modelde olan duş başlıkları sayesinde suyu isteğinize göre ayarlanabilir, az ya da çok gelmesini sağlayabilirsiniz. Duş başlıkları, dayanıklı olarak üretilir. Delinme ya da su kaçırma gibi problemler fazla yaşanmaz. Bir diğer ürün de klozet kapaklarıdır. Hem çocuk hem yetişkinlere özel olarak tasarlanan bu ürünler, ihtiyaca göre tercih edilir. Duşakabin çeşitleri, tekneli, düz gibi modellere sahiptir.

Buzlu cam ve saydam cam modelleri bulunur. Önemli olan, dışarıya, fazla su sıçratmayan bir ürün seçmektir. Noblelife sitesinde pek çok banyo ürününü bir arada bulabilir, ekonomik fiyatlara satın alabilirsiniz. Banyo paspasları, çok çeşitlidir. Banyoya uygun desende paspaslar alarak, banyonuzu daha havalı bir hale getirebilirsiniz. İkili üçlü olarak satılan havlu takma aparatlarını istediğiniz yere monte edebilir, pratik olarak kullanabilirsiniz.

Banyo Ürünleri Fiyatları

Banyoyu rahat kullanmak ya da zamandan tasarruf edebilmek için, pek çok ürün kullanılır. Ürünler kategorisine ve ürünün çeşidine göre farklı fiyat seçeneklerine sahiptir. Genelde her bütçeye uyumlu olacak, ekonomik fiyatlar sunularak, müşteri memnuniyeti, üst düzeyde tutulmaya çalışılır. Musluk, duşakabin, banyo tekstili gibi kategorilere ayrılan banyo ürünü seçimi yaparken, ortama uyacak ve kullanışlı ürün seçmeye özen gösterilmelidir. Ayrıca ürünlerin uzun süre kullanılması için, kaliteli ve dayanıklı olması gerekir. Banyo ya da ev aksesuarları gibi pek çok ürünü sitemizden uygun fiyata alabilir, sipariş verebilirsiniz.

BAYİ GİRİŞİ
Toptan Ürün Siparişi
256 bit SSL Sertifikalı
100% Güvenli Alışveriş
Online Katalog
E Kataloğumuzu İnceleyin.
Hızlı İletişim
Bizimle İletişime Geçin.
Yugom E-Ticaret Sistemleriyle Hazirlanmistir.