300 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde 50 TL Hediye Çeki ! KUPON NO: "NOBLE2023" | Şimdi Üye Ol!
×

Çaydanlık

Çaydanlık keyifli çay saatlerinin olmazsa olmazlarındandır. Çayın kaynaması, pişmesi ve demlenmesi çay lezzeti için önemli detaylar arasında yer alıyor. Bunun için kaliteli malzeme kullanımını tercih etmek gerekiyor. ‘’Çay nerede olsa kaynar’’diye düşünmemek gerekiyor. Malzeme kalitesi özel olan bir çaydanlıkta demlenen çayın lezzetine siz de şaşıracaksınız. Siz bir de çay keyfini noblelife kalitesi ile denemelisiniz. Çayın kokusunun, renginin ve tadının daha mükemmel olduğunun farkına bu kalite ile varacaksınız. Size özel tasarımlar, sofralarınıza uygun takımlar için detaylara mutlaka göz atmalısınız.

Çaydanlık Seçenekleri

Çay kültürümüzün en önemli özelliklerinden biridir. Sabah kahvaltılarında, misafir sunumlarında, özel günlerimizde vazgeçilmez bir tercihtir. Çayın lezzeti kadar sunumu da son derece önemli bir detaydır. Bu nedenle tercih ettiğiniz modellere göre çaydanlık seçimini size bırakıyoruz. Eğer nostaljik bir görünüm seviyorum diyenlerdenseniz, bakır kulp detaylı çelik çaydanlıklar evinizde ve lezzetinizde harikalar yaratacak. Renkler sizi alıp başka dünyalara götürüyorsa, kırmızı kulplu çaydanlık modelleri ise tam size göre detaylar içeriyor. Kolay kaynar özellikli, çelik tabanı ve iç dizaynı sayesinde soğumayı engelleyen seçenekleri ile tüm detaylar sizin için düşünülmüş.

Çaydanlık Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekiyor?

Çaydanlık seçerken bazı unsurları gözden kaçırmamak gerekiyor. Çay konusunda uzman olan kişiler, çayın deminin ve kokusunun önemini bilirler. Çayın daha sağlıklı koşullarda sofralarımıza gelmesi için kalitesi özel olan ürünler ile buluşmasının önemini unutmamak gerekiyor. Çaydanlık malzemesinin kalitesini bu aşamada tartışmamak gerekiyor. Kaliteli malzemeden yapılmış çaydanlıklar ilk tercihimiz olmalı. Özellikle günümüzde çelik maddesini taklit eden tasarımlar sıkça karşımıza çıkıyor. İşte bu aşamada çok dikkat etmek durumundayız. Çaydanlıkların sağlıklı hammaddeden yapılmış olması ilk tercihimiz olmalıdır. Bir diğer önemli detay ise çaydanlığın suyu kolay kaynatan özellikte olmasıdır. Bunun yanı sıra suyun ısısını uzun süre muhafaza etmesi gerekir. Emzik kısmının ise çayın bardağa rahat konulması için dizayn edilmesi önemlidir. Bu detaylar kullanışlı çaydanlıklar için olmazsa olmaz seçeneklerin başında geliyor.

Akşam Çayınızı Çaydanlık Setlerimiz İle Taçlandırın

Vazgeçilmez akşam çaylarınızı muhteşem çaydanlık seti tercihinizle bütünleştirmek istemez misiniz? iki Parçadan oluşan; çabuk soğutmayan özelliği, kulp detayı ve çelik kalitesi ile mutfağınıza çayın en özel lezzetini getirmenin tam zamanı. Sağlıklı bir damak tadı  ve uzun süreli kullanımlar için bu çaydanlık seti seçeneklerini bizden temin edebilirsiniz. Farklı seçenekleri ve firmamızın size sunmuş olduğu garanti içeriği ile artık gerçek kalite ile tanışmanız gerekiyor. Her alanda kullanıma uygun olan modellerimiz sır kaydırmaz dış boya özelliği ile de göz dolduruyor. İç dizaynı sağlıklı bir doku ile tasarlandığı için çayınızın lezzetini asla etkilemiyor. Kireç tutmaz özelliği sayesinde temizlerken size zaman kaybettirmiyor. Çaydanlık seti tercihiniz hem sağlığınız hem de keyifli çay muhabbetleriniz en önemli seçimlerin başında geliyor.

Çaydanlık Kulplarındaki Kaliteyi Fark Edin

Çaydanlıklar ateşe konuldukları andan itibaren ısınmaya başladıklarında kulpların ısıyı almaması gerekiyor. Çaydanlığın rahat kullanımı için özel kulp detayını tüm ürünlerimizde bulabilirsiniz. Tüm tasarımlarımızda çaydanlık bütünündeki ısı kulp kısmına geçmediği için çok rahatlıkla bir aparata gerek duymadan ürünü kullanabilirsiniz. Bazı ürünlerde çaydanlık ateşe konduğu andan itibaren ısı çaydanlık sapını yakarak kokuya sebep olmaktadır. Kaliteli kulp detaylarında bu durum nerede ise sıfıra iniyor. Özel bir malzeme ile üretilen tasarımlarda ısı hem çaydanlık sapına kadar gelmiyor hem de yanarak plastik kokusuna sebep olmuyor.  Uzun kullanımlı tercih için kolay değişim aparatları ile de ürünlerimiz fark yaratan bir detaya imza atıyor.

BAYİ GİRİŞİ
Toptan Ürün Siparişi
256 bit SSL Sertifikalı
100% Güvenli Alışveriş
Online Katalog
E Kataloğumuzu İnceleyin.
Hızlı İletişim
Bizimle İletişime Geçin.
Yugom E-Ticaret Sistemleriyle Hazirlanmistir.