300 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde 50 TL Hediye Çeki ! KUPON NO: "NOBLE2023" | Şimdi Üye Ol!
×

Servis Tabağı

Servis tabakları özel sunumların ve tüm sofra sunumlarının en vazgeçilmez parçalarıdır. Pek çok kategoriye ayrılan bu tabaklar her yemek saati için kullanılır. Doğum günü organizasyonlarında pasta servisinde tercih edilerek son derece rahat ve şık bir görünüm oluştururlar. Yemek saatlerimizin önemli detayları vardır. Bunlardan biri de en göz kamaştırıcı ve en işlevsel özelliği ile vazgeçilmezimiz olan servis tabaklarıdır. Birbirinden özel modelleri ve ayrıcalıklı tasarımları ile hepimizin hayatında adeta yer edinmiş malzemelerdir. Nerede ise sofralarımızın tüm yükünü çekmekle sorumludurlar. Ara yemek servisi, ara sıcak servisi, soğuk servisi derken pek çok detayda elimizin altında mutlaka olması gereken ürün çeşitlerindendir. Servis tabakları  adeta hem nezaketin hem de hızlı bir sunumun ana temasıdır.

Servis tabağı Çeşitleri Nelerdir

Servis tabakları kullanılmaya başladığından bu yana her zaman rağbet gören ürünlerden olmuştur. Şimdilerde ise rakam verilemeyecek kadar çeşit ve detay ile karşımıza çıkıyor. Servis tabağı çeşitleri; düz modeller, desenli modeller, sofra servis tabağı, düğün ve nişan için tercih edilen servis tabakları gibi her alanda değerlendirilen ürünlerden oluşuyor.

Bu ürünler tek bir adet olduğu gibi toplu sunumlar için de sayıca fazlalaştırılarak da kullanılıyor. Büyük üçgen modelleri farklı sunum severlerin seçtiği modeller arasında yer alıyor. Yuvarlak ve standart tasarımlar ise daha çok günlük kullanımlar için tercih ediliyor. Tüm servis tabağı çeşitleri ve renkleri nerede ise  unutulmaz yemeklerimizin ana malzemesini oluşturuyor.

Servis Tabağı Kullanım Alanları

Servis tabaklarında özellikle son dönemlerde oldukça farklı ürünler tasarlanıyor. Malzeme olarak porselen, cam ve mika gibi detaylar sıkça kullanılıyor. Ancak bu aşamada doğru olan ise yapay olmayan malzemenin tercih edilmesidir. Kullanım bakımından en çok rağbet gören ürünler ise porselen ve cam tasarımlar oluyor.

Birbirinden farklı bu ürünlerde ise noblelife kalitesi son dönemlerin en çok tercih edilen ürünlerinden oluşuyor.  Noblelife farkı uzun kullanım ömrü, sıra dışı tasarımları ve son derece portatif yapıları ile sofralarınıza hem kaliteyi hem de şıklığı getiriyor. Servis tabaklarının pek çok yerde kullanım alanı vardır. Doğum günü partileri, özel organizasyonlar, düğün ve nişan törenleri ve günlük kullanım alanları gibi pek çok yemek saatlerinde kullanımı söz konusudur.

Servis Tabağınız ile Şıklığınızı Koruyun

Renklerin insanıyım mı diyorsunuz? O halde renkli ve porselen servis tabakları tam sizin zevkinizi yansıtıyor. Bu tasarımlar neşeli sofraların vazgeçilmez detaylarını oluşturuyor. Dışarıdan bakıldığında sadece bir servis tabağı olarak algıladığımız ürünler aslında şıklığı ve özel olması ile sofralarımıza hareket katıyor. Diğer bir açıdan bakıldığında servis tabakları sadece kendi evimiz ya da özel davetler için tercih edilmiyor.

Hediyelik ürünler kategorisinde de oldukça tüketilen ürünlerin başında geliyor. Birbirinden farklı pek çok modeli, rengi ve tasarımı ile sofra kültürümüze adeta renk katıyor. Şık ve leziz sunumların vazgeçilmezi olan servis tabakları için web sitemizi ziyaret ederek tüm model ve tasarımlarımıza bir göz atabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Modeller

Servis tabaklarında en çok tercih edilen modeller çeyiz takımlarından oluşuyor. Düz tasarımların yanı sıra desenli tasarımlar da bu sezonun enleri arasında başı çekiyor. ‘’Ben klasik tasarımlardan vazgeçmem’’ diyorsanız, tek renk modeller sizi nostalji yolculuğuna çıkarıyor. Çiçekli takımlar, köşe tasarımlar, kare ve dikdörtgen modeller ise hazırlayacağınız sofralara zenginlik katmak için sizin için ideal bir seçenek olacak. Kaliteyi ve en güzel tasarımı sofranızda başköşede tutmak istiyorsanız web sitemizden en özel parçaları seçebilir ve sunumlarınızda günün şampiyonu olabilirsiniz.

BAYİ GİRİŞİ
Toptan Ürün Siparişi
256 bit SSL Sertifikalı
100% Güvenli Alışveriş
Online Katalog
E Kataloğumuzu İnceleyin.
Hızlı İletişim
Bizimle İletişime Geçin.
Yugom E-Ticaret Sistemleriyle Hazirlanmistir.