300 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde 50 TL Hediye Çeki ! KUPON NO: "NOBLE2023" | Şimdi Üye Ol!
×

Kayık Tabaklar

Sofra düzenini  pek çok mekânda en çok dikkat isteyen konuların başında gelir. Özellikle şık bir servis, hoş bir görsel için servis tabakalarının önemi büyüktür. Çatal, bıçak, kaşık ve bardak gibi ürünler sofraların en önemli detaylarını oluşturur. Sofra görselinde bir diğer önemli ayrıntı ise masalarda en çok kullanım alanı olan kayık tabaklardır.

Hemen hemen her alanda en çok işe yarayan ürünlerdir. Kullanım alanı son derece geniştir. Sabah kahvaltılarında, davetlerde, misafir toplantılarında en çok kullanımı olan çeşitlerdir. Kayık tabaklar porselen, cam, bambu ve çelik gibi geniş bir  yelpazeden tasarlanabilen hayat kurtarıcı ürünlerdir. Gerek takım olarak kullanıldığı gibi, tek başına kullanıldığında da çok işe yarayan mutfak malzemelerini oluştururlar.

Kayık Tabak Çeşitleri Nelerdir?

Kayık tabaklar oldukça geniş bir model tasarımına sahip ürünlerdir. Beşli setler, on ikili takımlar gibi tercih olanakları bulunur. Porselen kayık tabaklar şık sofra sunumundan vazgeçemeyenlerin tercih ettiği modellerdir.

Diğer yandan doğallığı seven ve bambu farkını iyi bilenler ise bu tarz kayık tabaklardan vazgeçmezler. Çelik kayık tabaklar ise günlük kullanım için don derece uygun olan tasarımlar arasında yer alıyor. Özellikle lokanta ve aparatif ürün sunumu olan yerlerde sıkça tercih edilen modellerdir.

Uzun kayık tabak seçenekleri, kenarları kıvrımlı tasarımlar, gondol kayık tabak çeşitleri de ürün türleri arasında yer almaktadır. Yine kullanımı oldukça sık olan bir kayık tabak çeşidi de cam içerikli ürünlerdir. Cam tasarım kayık tabaklarda da pek ço farklı tasarım görebilmek mümkündür.

Kayık Tabak Kullanım Alanları

Kayık tabakların oldukça geniş bir kullanım alanı söz konusudur. Sabah kahvaltılarında, selp servis yemek sunumlarında, akşam sofralarında ve tüm yemek saatlerinde tercih edilen ürünlerdir. Kayık tabaklar noblelife farkı ile hemen hemen her alanda sıkça kullanılan tasarımlardır. Bu tasarımlar tam anlamı ile adeta hayat kurtarıcı olan modellerdir.

Geniş sunum tabakları arasında en sık tercih edilenlerde başı çeken ürünler olduğu için özel davetlerin de vazgeçilmezidirler. Özellikle kalabalık iş toplantılarında kurabiye, atıştırmalık ve çerez gibi yiyecekler için oldukça kolaylık sağlayan mutfak gereçleridir. Zeytinyağlılarda, börek ve çerez gibi pek çok yiyecek kullanımı için son derece idealdir. Tek başına kullanım kolaylığı olduğu kadar takım olarak da kullanımı söz konusudur.

Kayık Tabak Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekiyor

Kayık tabaklar adı üzerinde genel olarak kayık görüntüsündedir. Bunun ötesinde kayık görünümü bozulmadan kenarlarında, modellerinde ve ebatlarında değişik tasarımlar yapılabilir. Özellikle bu tabaklar içim seçim yapılırken tabağın nasıl bir malzemeden yapıldığı önem taşıyor.

Eğer porselen bir çelik tabak takımı almak istiyorsanız arka yüzeyinde, iç kısmında ve kenarlarında kırık ve çizik olmamasına dikkat etmelisiniz. Bu önemli bir detaydır. Eğer cam malzemeden yapılmış olan bir tabak seçiminde karar kıldıysanız yine kırık ve çatlak olmaması gerekiyor.

Bambu ve çelik kayık tabak seçimlerinizde ise pek fazla risk olmamasına rağmen, bu aşamada kaliteli bir malzemeden olmasının önemi büyüktür. Çünkü sağlıksız bambu ve çelikten yapılan ürünler son zamanlarda oldukça yaygındır. Eğer kaliteli ve şık tasarımlar mutfaklarınızda olsun istiyorsanız web sitemizden tüm detaylara bakabilir ve diğer tüm içeriklerden dilediğiniz ürünü tercih edebilirsiniz.

Eşsiz Mutfakların Vazgeçilmezi Kayık Tabaklar

Her sofranın baş tacıdır kayık tabaklar. Kahvaltılarda sofranın her alanında kendilerine yer bulurlar. Özellikle büyük yemek sofralarında imdadımıza yetişen yegâne ürünlerdir. Dilerseniz kahvaltılık koyarsınız, dilerseniz ara sıcak sunumlar ve salatalık malzemeler… Kayık tabakların adeta kendine ait bir çizgisi vardır dersek yanılmamış oluruz.

Porselen kayık tabaklar, cam kayık tabaklar en fazla kullanılan modeller arasında yer alsa da diğer türleri de oldukça rağbet görmektedir. Hediyelik ürünler arasında pek çok kişinin de seçimi kayık tabaklardan yana olmaktadır. Web sitemiz aracılığı ile ister kendiniz için ya da sevdikleriniz için tüm model ve çeşitlerimizden detaylı bilgi alabilir ve sipariş verebilirsiniz.

BAYİ GİRİŞİ
Toptan Ürün Siparişi
256 bit SSL Sertifikalı
100% Güvenli Alışveriş
Online Katalog
E Kataloğumuzu İnceleyin.
Hızlı İletişim
Bizimle İletişime Geçin.
Yugom E-Ticaret Sistemleriyle Hazirlanmistir.