300 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde 50 TL Hediye Çeki ! KUPON NO: "NOBLE2023" | Şimdi Üye Ol!
×

Fırın Kapları

Mutfakta geçirilen zaman son derece önemlidir. Hem lezzetli yemekler çıkarmak hem de geçirilen vakti en iyi şekilde değerlendirmek herkesin arzu ettiği bir durumdur. Böyle zamanlarda ise kişilerin önem vermesi gereken konu mutfakta kullandıkları malzemelerdir. Zamandan tasarruf etmek ve çok daha lezzetli yemekler yapabilmek için mutlaka kaliteli malzemeler kullanmaya önem vermek gerekiyor. Bu malzemeler içerisinde ise fırın kapları büyük bir önem taşıyor.

Alternatifleri son derece yüksek olan bu fırın kapları sayesinde hem yemekleriniz hem de pasta ve tatlılarınız kusursuz bir lezzet kazanacaktır. Yüksek kalite standartlarında tasarlanan bu kaplarda her pişirilen yemek ve tatlı herkesin damak zevkine en iyi şekilde uyum sağlayacaktır.

Fırın kapları boy, model ve malzeme kalitesine göre farklılık gösteren tasarımlardır. Hatta pişirim yapılacak yemeğin ya da tatlının türüne göre de farklı kap modellerinden yararlanmak mümkün olmaktadır. Kalite standartları yüksek olan bu tasarımlar ile mutfakta geçirilen zaman daha da keyifli olacaktır.

 

Fırın Kapları Modelleri ve Özellikleri

Noblelife ürünleri arasında yer alan birbirinden çeşitli fırın kapları çok şık tasarımları ile öne çıkıyor. Granit malzemelerin son yıllarda her geçen dönem biraz daha önem kazanması fırında kullanılan ürünlerde de yararlanılmasını gerekli hale getirmiştir. Granit malzemelerden tasarlanan fırın kapları üstün performansı ile hem çeyizlik ürünlerde hem de gündelik kullanımda çok önemli bir yere sahiptir.

Küçük, orta ve büyük olarak tasarlanan bu tepsilerde dikdörtgen, kare ve oval olmak üzere çok farklı alternatifler vardır. Dilerseniz tekli dilerseniz de set halinde satın alabilme avantajı vardır. Son derece estetik bir duruşa sahip olması hem yemeğin lezzetine vurgu yaparken hem de yemek pişirmeyi daha eğlenceli bir hale getirecektir.

Model seçenekleri son derece fazla olduğundan kullanıcılar kendi pişirim yapacakları yemeğin ya da tatlının türüne göre de alternatifleri değerlendirebilirler. Bu ürünler içerisinde ızgaralı tepsiler son derece kullanışlıdır. Balık türü yemeklerinizi ızgarasında kolayca pişirebilir ve bunu yaparken de fırının iç kısmının tertemiz kalmasını sağlayabilirsiniz.

 

En İşlevsel Fırın Tepsileri

Evlerde kullanımı son derece gerekli olan fırın tepsileri artık yeni nesil tasarımları ile öne çıkıyor. Bu tasarımlardan birisi de minik kekler ya da tatlılar yapmanıza yardımcı olacak olan 12’li fırın tepsileridir. Çok sağlıklı malzemelerden tasarlanan bu ürünler kapaklı ve kapaksız olarak da satışa sunuluyor. Yüksek kalite standartlarında sunulan ürünler mutfakta ki zamanı daha iyi bir şekilde değerlendirmenize yardımcı oluyor.

Fırınların iç kısımlarına tam olarak uyum sağlayan ve farklı boyutları ile istenilen kişi sayısına göre yemek yapabilme imkânı sunan bu tepsiler çok şık tasarımları ile öne çıkıyor. Tabanları ve kenar kısımları yapışmama özelliğine sahiptir. Böyle yapılan kekler, tatlılar ve diğer tüm yemekler çok rahat bir şekilde dağılmadan servis yapılabiliyor. Temizlenmesi de beklenenden çok daha kolay şekilde gerçekleşiyor.

 

Hediyelik Fırın Tepsi Modelleri

Evlerde kullanılabilecek ürünler güzel birer hediye alternatifi olabilir. Özellikle yeni ev kuran ya da evlenen kişilerin mutfaklarında keyifli zaman geçirebilmelerini sağlayacak birçok tasarım vardır. Hediyelik ürünler içerisinde en çok dikkati çekenlerden birisi de fırın tepsileridir. Bu tepsiler son derece işlevseldir ve bu özellikleri sayesinde hediye aldığınız kişinin hayatını bir hayli kolaylaştırabilirsiniz.

Kaliteli fırın tepsileri her daim sizlere en iyi ayrıcalıkları sunmaktadır. Kalitesi ile göz dolduran bu tasarımlar üstün avantajlar sunuyor. Gri, siyah, pembe ve daha birçok farklı renk alternatifi ile mutfaklarınıza dinamizm kazandırıyor.

BAYİ GİRİŞİ
Toptan Ürün Siparişi
256 bit SSL Sertifikalı
100% Güvenli Alışveriş
Online Katalog
E Kataloğumuzu İnceleyin.
Hızlı İletişim
Bizimle İletişime Geçin.
Yugom E-Ticaret Sistemleriyle Hazirlanmistir.