300 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde 50 TL Hediye Çeki ! KUPON NO: "NOBLE2023" | Şimdi Üye Ol!
Anasayfa  / 
×

27 Parça Porselen Yemek Takımları

Günlük hayatta mutfakta ihtiyaç duyulan pek çok mutfak araç gereci vardır. Bunların yanı sıra yemek saatlerinin vazgeçilmezleri yemek takımları vardır. Özel misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayabileceğiniz ve işinizi oldukça kolaylaştıracak olan 27 parça yemek takımları setini kullanabilirsiniz. İçerisinde yer alan tüm parçalar yemek masanızı en zarif hale getirecektir. Desenli ya da düz modellerden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Mutfağınız ve kendi tarzınız ile uyumlu olan porselen takımları hem özel günlerinizde hem de günlük hayatınızda kullanabilirsiniz. Porselen şıklığını en iyi şekilde hissedebilirsiniz. Servis tabakları, pasta tabakları, çorba kasesi, yaprak tabak, tuzluk, çukur tabak her zaman işinizi en çok kolaylaştıracak parçalarındandır. Yemeklerinizin lezzetini daha ön plana çıkarabilirsiniz.

27 Parça Porselen Takımı Özellikleri

27 parçadan oluşan porselen yemek takımının pek çok olumlu özelliği vardır. Günlük hayatta kullanmanın yanı sıra kalabalık misafirleriniz geldiği taktirde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yemeklerinizi porselen ile birleştirerek daha lezzetli sunumlar elde edebilirsiniz. Porselen ısıya daha dayanıklı olduğundan dolayı en sıcak yemeklerinizi bile rahatlıkla sunabilirsiniz. Elektrik aktarmadığından dolayı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Porselen takımlar pürüzsüz bir yapıya sahip olduğundan dolayı kullanım rahatlığı da sağlar. Diğer malzemelere oranla daha sağlıklı olan porseleni gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Porselen ürünler sayesinde daha yüksek sıcaklıkta yemeğinizi muhafaza edebilirsiniz. Isıya dayanağı yüksek olduğundan dolayı yemeklerinizi de uzun süre sıcak tutabilirsiniz. Kullanım yönünden pek çok olumlu özelliği olduğu gibi masalarınızda da klasik bir hava yaratarak sunum yapabilirsiniz.

Porselen Yemek Takımı Kullanım Alanları

Yeni evli çiftlerin evlerinde yerini alan ve günlük hayatta daha fazla kullanılan 27 parçadan oluşan yemek takımları, mutfak hayatınızı kolaylaştıracak ürünlerdendir. Kalabalık misafirlerinize de rahatlıkla servis yapabilirsiniz. Yemek masalarınızı yalnız misafirleriniz geldiğinde değil, eşiniz ile özel günlerinizde yemek yerken de kullanabilirsiniz.

 Günlük hayatınızda daha sade parçalar kullanırken özel anlarınızı 27 parçalık dijital baskılı takımlardan kullanabilirsiniz. Evlilik yolundaysanız çeyiziniz için de en güzel modeli seçebilirsiniz. Kalabalık misafirlerinizi ağırlarken tüm parçaları kullanabilirsiniz. İşinize en çok yarayacak porselen parçaları makinede de rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Yüksek ısıya dayanıklı olduğundan dolayı makinede de zarar görmez. Dilediğiniz şekilde yıkayabilir ve uzun yıllar boyu kullanabilirsiniz.

27 Parça Porselen Takımı Fiyatları

Yemek masanızı daha kullanışlı ve şık bir şekle dönüştürebileceğiniz 27 parça porselen yemek takımı modellerinde fiyatlar oldukça uygundur. Dilediğiniz model ve deseni noblelife sitemizden temin edebilirsiniz. Piyasaya göre daha uygun fiyatlarda satış sunduğumuz porselen takımlar sayesinde yemek masalarınızı mükemmel bir şekilde dizayn edebilirsiniz.

Hem uygun fiyata hem de kaliteli fiyatlarımızdan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Porselen takımlarında uyguladığımız indirimlerden yararlanarak tarzınıza uygun takımı tercih edebilirsiniz. Sitemizden hem güvenli hem de en hızlı şekilde temin edebilirsiniz. En hızlı şekilde sahip olacağınız yemek takımınızı dilediğiniz zaman kullanmaya başlayabilirsiniz.

Porselen Yemek Takımı İle Muhteşem Sunumlar Yapabilirsiniz

Yemek saatlerinizi daha klasik bir havaya dönüştürebileceğiniz ve kullanım rahatlığı yaşayabileceğiniz 27 parçadan oluşan porselen yemek takımlarına sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sunumlarınızı daha muhteşem bir hale getirerek misafirlerinizi de etkileyebilirsiniz.

 İndirimli fiyatlarla satışa sunduğumuz yemek takımını dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Bütçenizi koruyarak muhteşem takımlara sahip olabilirsiniz. Mutfakta vakit geçirmeyi seven bir bireyseniz sitemizden sahip olabileceğiniz yemek takımlarını da en özel köşenize koyabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz her an kolay kullanım sağlayabilirsiniz. Porselen ürünlerimiz sayesinde en şık sunumları sizler yapabilirsiniz. Yemeklerinizi daha lezzetli gösterebileceğiniz takımları gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

BAYİ GİRİŞİ
Toptan Ürün Siparişi
256 bit SSL Sertifikalı
100% Güvenli Alışveriş
Online Katalog
E Kataloğumuzu İnceleyin.
Hızlı İletişim
Bizimle İletişime Geçin.
Yugom E-Ticaret Sistemleriyle Hazirlanmistir.