Hakkımızda

 Hakkımızda  

KURUMSAL

Hakkımızda

Noblelife; 1992 yılından itibaren pek çok markanın, mutfak gereçlerinin toptan satışını yaparak, Türkiye’nin köklü ve girişimci şirketleri arasında yerini aldı.

Noblelife; 2005 yılında mutfak ihtiyaçlarının ötesine geçmeyi hedefledi ve tasarım, şıklık, dayanıklılığı bir arada tutarak kendi markası olan Noble Life’ı tüketicilerin beğenisine sundu. Kurum kültürü, kaliteye verdiği önem ve yüzde yüz müşteri memnuniyetiyle kısa zamanda mutfak gereçleri sektöründe sadece ülkemizde değil, yurt dışında da aranan marka oldu.

Noblelife; günümüzün teknolojiyle birlikte artan, değişen ve gelişen tüketici ihtiyaçlarını karşılamak, sektöre yenilikler katmak için yüksek kalitede üretim yapıyor. Yeni trendlere cevap vermek ve hali hazırda var olan portföyüne yeni ürünler eklemek için AR-GE çalışmalarına ara vermeden devam eden Noblelife, rekabet gücü yüksek faaliyetleriyle Türkiye’nin ve dünyanın seçkin üreticileri arasında yer almaktadır. ve kurum kültürü, ürün kalitesi ve satış sonrası yüzde yüz memnuniyet hedefi ile yoluna devam etmektedir.

Noblelife; sektördeki üstün konumunu muhafaza etmek, Türkiye ekonomisine katkılarını sürdürmek, dünya standartlarındaki ürün- hizmet kalitesiyle ve sürekli başarı hedefiyle yoluna devam ediyor.